Kde hledat nejlepší šablony pro Prestashop?

Blog

Chtěli byste si postavit vlastní e-shop na Prestashopu a hledáte vhodnou šablonu se kterou začnete? Máme pro Vás několik zajímavých zdrojů kde si můžete vybrat z desítek šablon pro Prestashop.

1.Addons.Prestashop.com

Oficiální obchod s moduly a šablonami pro Prestashop je základním zdrojem kde šablony hledat. V současné době je jich v nabídce více jak 5000 pro různé verze Prestashopu od starších 1.5 až po nejnovější řadu 1.7.. K dispozici máte řadu chytrých filtrů díky kterých najdete vyhovující šablonu velmi rychle.

 

 

 

2.Templatemonster.com

Portál Templatemoster je jeden z největších a nejznámějších zdrojů šablon nejen pro Prestashop ale i pro další systémy. V současné době nabízí přes 700 šablon pro Prestashop 1.5, 1.6 a 1.7.. Nabídka zde není tak široká, navíc šablony jsou o něco dražší než například v oficiálním Prestashop obchodě, přesto tento zdroj stojí za zmíňku.

 

 

 

3. Themeforest.net

Themeforest je také známé tržiště šablon a modulů nejen pro Prestashop ale především pro WordPress, což se ukazuje na menším počtu šablon pro Prestashop. Aktuálně jich je v nabídce lehce přes tisíc. K dispozici jsou dokonce starší verze 1.4. a podpora samozřejmě pokračuje k nejnovější verze 1.7. Velká výhoda šablon na themeforest.net je cena šablon která se mnohdy pohybuje okolo 40USD což je třetina proti některým šablonám z templatemonster.

 

4. Leotheme

Leotheme je přímo tvůrce šablon, setkat se s ním můžete tedy i na různých tržištích šablon včetně themeforest.net. Výhoda koupě šablony přímo u leotheme je jejich cena která se pohybuje okolo 68 USD což je méně než za kterou se prodávají šablony na templatemonster.com. V nabídce jich leotheme má aktuálně lehce přes 350 a k dispozici jsou šablony pro Prestashop 1.5, 1.6 a 1.7.

Chce si přečíst více? Podívejte se na všechny články

Pošlete nám zprávu

A my se vám ozveme třeba už za 15 minut

    Nebo nám napište na info@prestaservis.cz
    a volejte na 737 437 683