O nás

Budujeme a rozvíjíme úspěšné projekty

Jsme malý tým s bohatými zkušenostmi v oblasti internetových projektů. Dlouhodobě se věnujeme tvorbě e-shopů na platformě Prestashop, vývoji webových stránek a aplikací na míru.

Mezi naše silné stránky patří schopnost vybudovat a hlavně dále rozvíjet úspěšný projekt. O váš e-shop se postará Prestashop programátor Michal, úspěšnou obchodní strategii a kampaně nastaví “markeťák” Tomáš a o líbivý design se postará druhý z Michalů.

Tomáš

markeťák

Tomáš začínal před mnoha lety jako projektový manažer a obchodní ředitel ve firmě Movisio. Po odchodu na “volnou nohu” se začal věnovat internetovému marketingu a nyní se stará o více než 40 klientů. Vybudoval a vlastní několik rozvíjejících se projektů.

Michal F.

Prestashop programátor

Michal F. se po půl roce studia vysoké školy rozhodl, že toto není jeho cesta a začal pracovat jako programátor na volné noze. Začínal tvorbou webových stránek, ale postupem času se začal věnovat zejména e-shopům a především open-source platformě Prestashop. Po více jak pěti letech a tisících řádků kódů, které si Michal s Prestashopem odpracoval, je připraven i na Váš projekt.

Michal K.

grafik

Michal K. začínal před rokem 2000 jako grafik a webdesigner v mediální agentuře M.I.A. Poté se staral o grafiku v Českém Telecomu. Po pár letech práce ve velké firmě změnil zaměstnání a nastoupil do společnosti Movisio, kde získal zkušenosti na různorodých projektech. Během deseti let se ve firmě věnoval kreativní práci na grafické podobě internetových stránek, e-shopů a vytváření corporate identity zákazníků. Nyní pracuje na volné noze.

Reference

Ukázky realizací spokojených klientů

Bezva triko

Vlastní skladový systém na míru

Elka Lounge

Kompletní design eshopu na míru

Timo

Napojení na ERP a CRM systém

Jste zvědaví kdo jsou naši spokojeni klienti? Projděte si
Všechny reference

Pošlete nám zprávu

A my se vám ozveme třeba už za 15 minut

    Nebo nám napište na info@prestaservis.cz
    a volejte na 737 437 683